Részlegvezető

Kik vagyunk?

A NAT Hungária Kft az NAT AG leányvállalataként a villamosságtechnika innovatív szolgáltató cége, mely a következő területeken tevékenykedik:

Általános villamossági szerelés, Épületautomatizálás, Ipari automatizálás, IT-szolgáltatások, Kommunikációs technika, Biztonságtechnika.

A NAT Hungária Kft. jelenlegi dolgozói létszáma 77 fő.

Feladatok

Automatizálási és tervezői feladatokat ellátó részleg irányítása

Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

Minimum középfokú végzettség automatizálás területen)

Német és/vagy angol nyelv ismerete

Vezetőként szerzett tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér, hosszútávú, határozatlan idejű foglalkoztatási jogviszony

- Személyes és szakmai fejlődés a tanfolyami kínálatok keretein belül

- Béren kívüli juttatások

- Munkábajárás költségtérítése

- Versenyképes fizetés

- Csapatépítő programok

- Céges egészségnap

Felkeltettük érdeklődését?

Szívesen megismernénk Önt! Küldje el informatív pályázati anyagát, melyben kérjük feltüntetni a lehetséges kezdés időpontját, továbbá fizetési igényét is.

Rot markierte Felder müssen ausgefüllt werden!
Einwilligungserklärung Datenschutz ( Datenschutzerklärung )
Ich bin damit einverstanden, dass die im Rahmen der Bewerbung eingegebenen Daten verarbeitet und gespeichert werden. Die erhobenen Daten werden nur streng zweckgebunden verwendet. Ich kann die Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft per E-Mail an personal@nat.eu widerrufen. Ich habe die Datenschutzerklärung gelesen und bin mit den dargelegten Bestimmungen einverstanden.

Anhänge : Maximale Anzahl 4 | Maximale Gesamtgröße 20MB | Erlaubte Typen: pdf

Ihr Browser scheint weder Flash, Silverlight oder HTML5 zu unterstützen.

CAPTCHA-Bild zum Spam-Schutz